Сертифицированные тренеры программы „Десять заповедей женщины“ в Литве.

Lina Vanagienė

Pagal profesiją teisės magistrė, kurį laiką ir dirbusi šioje bei finansų, tarptautinių santykių srityje. 

Esu trijų vaikų mama ir laiminga žmona.

Kiek save atsimenu, visada buvau pozityvi, nuotaikinga, bendraujanti, empatiška, draugiška ir mano domino žmonių santykiai, komunikacija, bendravimo psichologija. Taip pat traukte traukė energetika, magija, burtai, ezoterika, tai yra nematomas, mokslo neištirtas pasaulis bei jo paslaptys.

Daugiau kaip prieš 11 metų, kai gimė pirmas vaikas, prasidėjo mano ilga, įdomi ir labai prasminga kelionė į save, kuri vis dar tęsiasi.

Išbandžiau daugybė įvairių savęs pažinimo, saviraiškos ir vidinio vystymosi, augimo instrumentų. Prisiliečiau prie dailės terapijos, mokiausi Angeologijos, esu Eneagramos ir NLP meistrė, mediatorė, Akašos gydymo meistrė ir Programos „Dešimt moters priesakų“ trenerė.

Su kolege ir viena iš knygos „Dešimt moters priesakų“ autorių Tatjana Bubelo įkūrėme įmonę – Mažoji bendrija „Moteris pasaulyje“. Teikiame  individualias konsultacijas, vedame grupinius užsiėmimus, organizuojame seminarus moterims ir tokiu būdu padedame joms labiau pažinti ir pamilti save, savo gyvenimą ir skleisti meilę pasaulyje.

Todėl mielai kreipkis, jei norisi individualios konsultacijos ar domina dalyvavimas mūsų organizuojamuose seminaruose bei užsiėmimuose. Drąsiai išbandyk tai, kuo aš tikiu, užsiimu ir gyvenu.

Mažosios bendrijos „Moteris pasaulyje“
Direktorė
Lina Vanagienė

Tel.: +37068797006
El.paštas: moterispasaulyje@gmail.com
Ingrida Jucienė

Esu programos “10 Moters vidinių tiesų” trenerė.

10 Moters vidinių tiesų kvapų ir individualių kvapų kūrėja, kurių kombinacijos kuriamos iš Aukštesniojo AŠ vedimo.

Aromaterapijos ir aromapsichologijos praktikė, Kyokushin Karate meistrė.

O svarbiausia – ESU MOTERIS. Suprasdama bei jausdama savo vidinę galią, vidinę ašį, dalinuosi sukaupta patirtimi, žiniomis ir energija. O eidama per gyvenimą su nuoširdumu, atvirumu ir meile, kviečiu kartu patirti GYVENIMO KVAPĄ, ŠVIESĄ ir kaip 10 MOTERS VIDINIŲ TIESŲ gali įtakoti kiekvieną mūsų prasmingą dieną.

Užsiėmimai vedami Vilniuje ir online.

Tel.: +37068777565
El.paštas: ingrida.juciene@outlook.com
Violeta Bardauskienė

Humanitarinių mokslų magistrė, pozityviosios psichoterapijos kosultantė, meno terapeutė, Metaforinių-asociatyvinių kortelių specialistė, koučerė, astropsichologė, eneagramos meistrė ir NLP praktikė; Transformacinių žaidimų “Trumpas Kelias link Pinigų” ir “Geriausi Merginų Draugai” vedėja; “Moteriškumo Abecelė” ir “ Dešimt Moters Priesaikų” sertifikuota trenerė.

Vadinu save asmeninio augimo trenerė, kadangi padedu moterims susikurti ir išlaikyti norimus santykius su savimi, o kartais ir gražinti save sau, tą, kurį pažįsta, supranta, myli ir priima save ir savo norus, suvokia savo moterišką prigimtį ir Moters Galią ir moka ją tinkamai panaudoti. 

Asmeninės transformacijos metu teikiu emocinę paramą ir palaikau gilesnį savęs  pažinimą. Individualios konsultacijos gyvai ir on-line.

Galiu sąžiningai prisipažinti, kad esu gebėjimo džiaugtis gyvenimu ekspertė ir išmokinu to kiekvieną norintį.

Klaipėda, “Meno Psichologijos Centras”. Tel.: +37067227472
El.paštas: vistemida@gmail.com
Ala Minkevičienė

Aš -moteris: džiaugsmas, meilė ir šviesa. Būdama programos „10 moters vidinių tiesų“ trenere, žinau ir tikiu, kad tai mano kelias.

Laiminga esu matydama didžiulį pokytį savyje ir kaip programa padeda moterims rasti save naujai: jos tampa žymiai sąmoningesnės, laimingesnės ir neša džiaugsmą ir meilę sau, artimiesiems bei pasauliui.

Pastaruosius 15 metų daug mokiausi: esu koučingo specialistas (ACC), Socialinės panoramos praktikas, Eneagramos ir NLP meistras, Daugialypių intelektų metodikos praktikas, vedu vadybos mokymus įmonėms, eilę metų esu Rotaract Mentorystės akademijos mentorius, Rotary klubo „Karalienė Luizė“ narė.

Visą tai suformavo man puikų pagrindą tapti šios programos trenere ir vesti moteris sąmoningumo keliu atveriant jų vidines galias.